TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Trabzon İl Temsilcisi Sevdegül MUNGAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ı Ziyaret Etti.
![Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Trabzon İl Temsilcisi Sevdegül MUNGAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/19143427_DSC_0176.jpg)
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Trabzon İl Temsilcisi Sevdegül MUNGAN ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler. Ziyarette Müdür Yardımcısı Fatma Zehra AYDIN da hazır bulundu.