TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ITTES 2021 Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu

ITTES 2021 Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu

17 Kasım-19 Kasım 2021 tarihleri arasında Trabzon Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle 8. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu  (ITTES 2021) Trabzon'da gerçekleştirilecektir.

Genel teması "Değişim ve Eğitim" olarak belirlenen sempozyum kapsamında; çalıştaylar, paneller, sözlü bildiri, ve poster sunumlarla edinilen bilimsel kazanımların ulusal ve uluslararası paydaşlarla paylaşımı hedeflenmektedir.

Bu yıl düzenlenen sempozyumda öğretmenlerin katılımına ağırlık verilmek istenmektedir. Akademik anlamda kendini geliştirmek, bu alanda çalışmalar yapmak isteyen öğretmenleri  desteklemek adına Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü bu sempozyumun işbirlikçilerinden biri olmuştur. 

 Öğretmenlerin akademik yazılım süreçlerine yardımcı olabilmek için de Trabzon Öğretmen Akademisi üzerinden eğitimler planlamıştır. Ayrıca ilimizde görev yapan doktora eğitimini tamamlamış öğretmenlerimizde sempozyumun denetleme kurulunda görev almışlardır. Bununla birlikte sempozyumun planlama ve uygulama sürecine dâhil olan öğretmenlerimizde düzenleme kurulunda görev almıştır.

Sempozyuma ait detaylı bilgilere https://ittes.org.tr/?s=0  adresinden ve  http://www.facebook.com/groups/ittess/ sosyal medya hesabından ulaşabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz ya da yapmayı planladığınız akademik çalışmalarınızı ITTES 2021 Sempozyumunda sunabilirsiniz. Akademik yazılım eğitimleri için ise Trabzon Öğretmen Akademisini http://trabzon.meb.gov.tr/akademi/index.php adresinden takip edebilirsiniz.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.