TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İmam-Hatip Ortaokulu Müdürleri İle Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
İmam-Hatip Ortaokulu Müdürleri İle Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.![İmam-Hatip Ortaokulu Müdürleri İle Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_22102754_img20160622wa0007.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ın başkanlığında Müdür Yardımcısı Zekeriya TAŞAN ve ilimiz geneli İmam-Hatip Ortaokulu Müdürlerinin katılımı ile 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı yıl sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.