TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizi Ziyaret Eden AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Sayın Funda KOCABIYIK, İlimizden Ayrılırken Müdürümüz Hızır AKTAŞa Hediye Takdiminde Bulundular.
![İlimizi Ziyaret Eden AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Sayın Funda KOCABIYIK, İlimizden Ayrılırken Müdürümüz Hızır AKTAŞa Hediye Takdiminde Bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/28141548_ss2.jpg)
İlimizi ziyaret eden Bakanlığımız AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Funda KOCABIYIK ve daire başkanları ilimizden ayrılırken memnuniyetlerini ifade ederek Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ’a hediye takdiminde bulundular.