TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_08/16184306_4931802f-4cf9-4180-adef-47dc77b8e02b.jpg)
Müdürümüz Hızır AKTAŞ başkanlığında 2021-2022 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları kapsamında , İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Valilik A Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, ilçe milli eğitim müdürlerimiz, müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimiz katıldı.