TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet BEKTAŞ'ın Göreve Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet BEKTAŞ'ın Göreve Başlama Mesajı

Muhteşem Tarihiyle Trabzon;

4000 yıllık tarihi geçmişiyle,

Fatih Sultan Mehmet'in fethettiği,

Yavuz Sultan Selim'in yönettiği,

Kanuni Sultan Süleyman'ın doğduğu,

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün üç kez ziyaret ettiği tarih, kültür, sanat, spor ve bilim şehri.

Tarihi sokaklarında öğrencilik yıllarını yaşadığım, sonrasında öğretmen ve yönetici olarak görev yapmanın nasip olduğu güzel şehir.

Geçmişi eğitim ve bilim alanında başarılarla dolu eğitim şehri.

Bugün itibariyle Sayın Bakanımızın tensipleri ile İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Bu vesile ile beni bu göreve layık gören başta Sayın Bakanımız Prof. Dr. Yusuf TEKİN olmak üzere bütün yetkililerimize şükranlarımı arz ediyorum.

Görevi devraldığımız andan itibaren; Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda Trabzon Milli Eğitim camiasında görev yapan tüm paydaşlarımızla birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin ilimizin eğitim kalitesini her gün bir adım daha ileriye taşımak, öğrencilerimizin daha iyi, daha verimli ve daha nitelikli eğitim almaları adına gerekli çalışmaları yapmak,  her bir öğrencimizin diğerinden daha değerli olduğu hissi ve düşüncesiyle hareket etmek amaç ve gayesi içerisindeyim.

Bu vesile ile her daim yanımızda olan çok kıymetli eğitim camiamıza teşekkür ediyor, iş ve gönül birliği içerisinde şehrimizi daha ileri taşıyacak başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımızla Trabzon'umuz için almış olduğumuz bu önemli vazifenin hayırlı olmasını temenni ediyor,  kamuoyuna saygılar sunuyorum.

 

Ahmet BEKTAŞ

Trabzon Milli Eğitim Müdürü

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.