TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HIZIR AKTAŞ'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HIZIR AKTAŞ'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

"Bayramlar, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının en üst düzeyde idrak edildiği günlerdir.

Büyüklerimizi ziyaret ederek, küçükleri sevindirerek, gönülleri kazanarak bu mübarek günleri, manevi ehemmiyetine uygun şekilde yaşamalı ve yaşatmalıyız.

Ruh dünyamızın güzelleşmesine, kardeşliğimizin pekişmesine, nefsimizin terbiye ve tezkiyesi ile geleceğimizin inşasına katkı sağladığına inandığımız Kurban Bayramı'mız bütün gönül coğrafyamıza mübarek olsun.

Bayramımızın, insanlığın mükemmelleşmesine katkı sunması ve geleceğin icra sahipleri olan bugünün gençlerine güzel bir örnek bırakması dilek ve temennisiyle bu müstesna günleri yardıma muhtaçlara, hastalarımıza, yaşlılarımıza, çocuklarımıza, komşularımıza hülasaten bütün yaratılmışlara karşı en makbul şekilde hissettirme gayreti içinde olmalıyız.

Yaşadığımız elim olayların ve mağduriyetlerin son bulmasına vesile olması için dua etmeliyiz.

Bu duygular içerisinde vatanımızın varlığı, istikbali uğruna, bizlerin huzur ve güven ortamı içerisinde bu güzel günleri idrak edebilmemize imkân sağlamak için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor; bayramımızın bütün şehitlerimizin anne, baba, çocuk ve eşlerine manevi esintilerle sükûnet ve ferahlık getirmesini yüce Mevla'dan niyaz ediyorum."

 

                                                                                                                                                                          Hızır AKTAŞ

                                                          Trabzon Milli Eğitim Müdürü

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.