TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Sivas'ta Gerçekleştirildi
![İl Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Sivas'ta Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_10/28092041_26004027_MS2.jpg)
Eğitim-öğretim faaliyetlerini değerlendirmek ve ön plana çıkan konuları görüşmek amacıyla Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK başkanlığında, Bakanlık yöneticileri ve il milli eğitim müdürlerinin katılımıyla 25-26-27 Ekim 2019 tarihlerinde " İl Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı" Sivas'ta gerçekleştirildi.