TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, SAYIN HASAN UYGUN'UN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, SAYIN HASAN UYGUN'UN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan UYGUN'un Göreve Başlama Mesajı

              Çok Kıymetli Meslektaşlarım, Değerli Trabzonlular;

         Sayın Bakanımızın takdir ve tensipleriyle Trabzon İl Millî Eğitim Müdürü olarak görevlendirilmiş bulunuyorum. Her şeyden önce köklü tarihi ve kültürüyle ülkemizin kadim şehri Trabzon'a hizmet edecek olmanın heyecanını, bahtiyarlığını ve kıvancını yaşıyor; bizlere böylesine değerli bir vazifeyi emanet eden Sayın Millî Eğitim Bakanımız Yusuf TEKİN'e şükranlarımı arz ediyorum. 

İş ve gönül birliği içinde ilimizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olup paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek için ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum.  

Trabzon'un eğitime dair sözü, fikri, projesi olan herkese gönlümüzün de makamımızın da kapısı açık olacaktır. Yolumuz ilim, irfan yoludur. Dilimiz sevgi dilidir. Gayemiz istiklali ve istikbali uğruna gözünü budaktan esirgemeyen Aziz milletimize layıkıyla hizmet etmektir. 

Meslek hayatım boyunca öğretmen ve yönetici görevleriyle eğitimin her kademesinde hizmet üretmeye çalışan, bunu hayatının merkezinde konumlandıran bir eğitimci olarak Trabzon'umuzu, daha önceden var olan birikimlerin ve başarıların üzerine inşa ederek millî ve manevi değerlerini ön plana alan bir anlayışla daha ileriye taşıyacak; bu konuda geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek adına bütün gücümüzle mücadele edeceğiz. Bu vesile ile de bizlerden önce kadim şehrimiz Trabzon'a ve bu kentin aziz insanlarına, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyorum. 

Eğitimin, memleketimizin en mühim meselelerinden biri olduğunu düşünerek, Sayın Bakanımızın ve Valimizin önderliğinde, yönetici, öğretmen ve bütün mesai arkadaşlarımızın, kamu kurum ve kuruluşlarımızın, sivil toplum örgütlerimizin, basınımızın ve tüm hemşehrilerimizin bu konudaki desteklerini esirgemeyeceklerine inanıyor; eğitim ve öğretim alanında yaptıklarımızla yetinmeyerek başarılarımızı daha da ileriye taşıyacağımızı temenni ediyor, hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

                                                                                   

                                                                                          

Hasan UYGUN

İl Millî Eğitim Müdürü

 

                                                                                                                                                          

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.