TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sürmene’de Yaptırılacak Olan Öğretmenevi İçin Valilik Makamında Protokol İmzalandı.

    Sürmene’de Yaptırılacak Olan 50 Yataklı Öğretmenevi’nin Yapım Protokolü, Trabzon Valisi Sayın A.Celil Öz İle Hayırsever İşadamı Emre Aksoy Arasında İmzalandı.
Sürmene’de Yaptırılacak Olan Öğretmenevi İçin Valilik Makamında Protokol İmzalandı.

             İmza protokol törenine Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, Sürmene Kaymakamı Şevket Atlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Kahveci ve İlçe Belediye Başkanı Rahmi Üstün katıldı.

            Trabzonluların hayırda yarışan bir millet olduğunu ifade eden Vali Öz, “Bugün yine güzel bir hayır işi için bir aradayız. Trabzon insanı kazandıkları paralarla memleketlerine eğitim, sağlık ve diğer alanlarda önemli yatırımlar yapıyor. Hayırsever işadamımız Emre Aksoy da bu hayır yatırımlarını yapan birisi. Anne ve babası adına memleketi olan Sürmene ilçemizde 50 yataklı güzel bir öğretmenevi yapacak. İnşaattaki tecrübesini kullanarak öğretmenevini tam donanımlı şekilde bitireceğine inanıyorum. Bölgemizin ihtiyacını karşılayacak olan öğretmenevi bölgede görev yapan öğretmenlerimizin daha sağlıklı ve huzurlu bir ortamda kalmalarını sağlayacaktır. Bu güzel hayır yatırımından dolayı başta hayırseverimize ve diğer emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

            Hayırsever işadamı Emre Aksoy da, “Bu yatırımı gerçekleştirmeme aracılık eden herkese teşekkür ediyorum. Anne ve babamın adına böyle bir yatırım imkanını bize verdiğiniz için çok mutluyum” dedi.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.