TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Personeli Zehra Kürkçü’ye Veda Yemeği

    Müdürlüğümüz İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü Kamulaştırma Birimi Personeli Zehra Kürkçü’nün Ankara Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tayin olması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.
Müdürlüğümüz Personeli Zehra Kürkçü’ye Veda Yemeği

Düzenlenen yemeğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, müdür yardımcısı Zekeriya Taşan, şube müdürleri ile müdürlüğümüz personeli katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan müdürümüz Hızır Aktaş,

“Ailevi nedenlerden dolayı aramızdan ayrılan arkadaşımız için bu veda gecesinde bir arada bulunuyoruz. Katıldığınız için ben şahsım adına ve Zehra hanım adına hepinize teşekkür ediyorum. Kendisiyle beraber çalışmak olmaktan büyük bir onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Hakikaten dürüst, işine samimiyetle eğilebilen bir izlenim bende bırakmıştır. Kendisiyle uzun yıllar çalışmak isterdim. Netice itibarıyla ayrılıklar her zaman yaşadığımız şeylerdir.  İnşallah bundan sonraki çalışma hayatında böyle güzel bir çalışma ortamı bulur.  Bu vesileyle yolu açık olsun, hakkımız helal olsun diyorum. Bizi unutmasın. Hepinize de katıldığınız için teşekkür ediyorum.” dedi.

Zehra Kürkçü ise, "Benim için düzenlediğiniz veda yemeği ve katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum." dedi.

Daha sonra Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş Zehra Kürkçü’ye müdürlüğümüz adına bir hediye takdim etti.

Biz de İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Zehra Kürkçü’ye bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.