TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS Deneme Sınavı Yapıldı.

    “Üniversiteye Yolculuk” Projesi kapsamında yer alan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinasyonunda gerçekleştirilen YGS Deneme Sınavı, 14 Şubat 2015 Cumartesi Günü KTÜ’de Yapıldı.
YGS Deneme Sınavı Yapıldı.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi tarafından 14 Şubat 2015 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğinde, KTÜ Kanuni Kampüsünde düzenlenen “YGS Deneme Sınavı Son Prova” adlı çalışmaya ilimiz ortaöğretim kurumları 12. Sınıf öğrencilerinden 9.960 kişi katılmıştır. Uzun ve yorucu bir süreç sonucunda ortaya koyulan sınav huzur ortamında gerçekleştirilmiştir. Öğrencilerimizin ve velilerimizin yapılan çalışmadan duydukları memnuniyet gözlemlenmiştir.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sınavda emeği geçen öğretmenlerimize, idarecilerimize, İlçe Milli Eğitim müdürlüklerimize, belediyelerimize ve velilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tüm öğrencilerimize 15 Mart 2015 tarihindeki YGS sınavında başarılar diliyoruz.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.