TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi İşbirliğinde Ölçme ve Değerlendirme Semineri Yapıldı.

  Müdürlüğümüz tarafından 10.02.2015 tarihinde Akçaabat Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde,  KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi’nden 22 öğretim görevlisinin katılımıyla Ölçme ve Değerlendirme Semineri düzenlendi.  
Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi İşbirliğinde Ölçme ve Değerlendirme Semineri Yapıldı.

Düzenlenen seminere her ilçeden ortaokul ve lise düzeyinde belli branşlardan toplam 254 ilçe zümre başkanı katıldı. Branşlar bazında gruplar oluşturularak, KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi’nden aşağıda belirtilen alanında uzman 22 öğretim üyesi tarafından katılımcılara ölçme ve değerlendirme konusunda altışar saatlik uygulamalı eğitim verildi. Eğitimler doğrultusunda, daha sonra ilçelerde yapılacak olan ilçe ve bölge zümre toplantılarında edinilen bilgi ve deneyimlerin paylaşılması ile ilgili yönlendirmeler yapıldı.

2014-2015 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Fatih Eğitim Fakültesi işbirliğinde, eğitim öğretimin kalitesinin arttırılmasına yönelik benzer eğitimlerin ve uygulamaların devam etmesi planlanmaktadır.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.