TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekliye Ayrılan Şube Müdürümüz Şakir Fazlıoğlu İçin Veda Yemeği Düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şube Müdürü Şakir Fazlıoğlu’nun emekliye ayrılması nedeniyle bir restorantta veda yemeği düzenlendi.
Emekliye Ayrılan Şube Müdürümüz Şakir Fazlıoğlu İçin Veda Yemeği Düzenlendi.

Düzenlenen yemeğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, müdür yardımcıları, şube müdürleri ile milli eğitim müdürlüğümüz personeli katıldı. Şube Müdürümüz Gülsüm Memişkaptanoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı yemekte Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş şunları söyledi.

“Bu akşam bir aile ferdimizi emekliliğe uğurlamanın hüznünü yaşıyoruz. Gelişine tecrübesinden faydalanacağımız için sevindiğimiz bu arkadaşımızın ayrılışına tabi ki üzülüyoruz. Ama hayat devam ediyor. Vuslatlar ve ayrılıklar böyledir. Yakın çalışma arkadaşlarının iyi dilekleriyle emekli olmak çok güzel bir duygu. Şakir Bey bu duyguyu fazlasıyla hak ediyor. Ailemizin bir üyesi olarak kapımız her zaman kendisine açıktır. Yine tecrübelerinden istifade edeceğiz. Ben bu vesileyle bundan sonraki hayatında da kendisine huzurlu ve mutlu günler temenni ediyorum. Biz aile bireyleri olarak Şakir Beyi emekliye uğurlarken Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğünde ismi yaşayacaktır. Kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Emekliye ayrılan Şube Müdürümüz Şakir Fazlıoğlu ise;

“Milli eğitim camiasında 20 Kasım 1978 de öğretmen olarak göreve başladım. Çeşitli kademelerde görev yaptım. En son siz değerli çalışma arkadaşlarımın yanına geldim. Benim çalışma felsefem eğer milli eğitimi veya herhangi bir işyerini bir işletme olarak düşünürsek, müşteri memnuniyetidir. Hep onu gözledim. Görevde bulunduğum 6 aylık zaman içerisinde inşallah o müşteri memnuniyetini sizlere karşı da göstermişimdir. Bundan sonra Artvin-Şavşat da olacağım. Orada bir evinizin olduğunu unutmayın. Ben çok çok teşekkür ediyorum. Sağolun, varolun, Allaha ısmarladık” dedi.

Daha sonra Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş tarafından Şakir Fazlıoğlu’na plaket verildi.

Biz de Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Şakir Fazlıoğlu’na bundan sonraki hayatında sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.