TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hızır Aktaş Süreğen Hastalıkları Bulunan ve TEOG Sınavına Giren Öğrencileri Evlerinde Ziyaret Ederek Moral Verdi.

    Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş beraberinde Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse ile birlikte önce okullarda TEOG Sınavı denetimlerinde bulundular, ardından süreğen hastalıkları sebebiyle sınav olan öğrencileri evlerinde ziyaret ettiler.
Müdürümüz Hızır Aktaş Süreğen Hastalıkları Bulunan ve TEOG Sınavına Giren Öğrencileri Evlerinde Ziyaret Ederek Moral Verdi.

 İskenderpaşa ve Cumhuriyet Ortaokullarında  Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınav Denetiminde bulunan Müdürümüz Hızır Aktaş, ardından süreğen hastalıkları nedeniyle evlerinde eğitim gören ve sınav olan öğrencileri ziyaret etti. İlk olarak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Yunus Emre Çolak’ı Fatih Mahallesindeki evinde ziyaret eden müdürümüz, daha sonra Kanuni Ortaokulu Öğrencisi Baran Akat’ı 2 Nolu Erdoğdu Mahallesindeki evinde ziyaret etti. Ailelerden, öğrencilerin sağlık durumları hakkında bilgi alan Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş öğrencilere geçmiş olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi. Müdürümüz Aktaş,“Siz öğrencilerimize moral vermek için buraya geldik. İnşallah bu sınavlardan iyi bir not alıp, seneye gönlünüzden geçen liselere gideceksiniz.” diye konuştu.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.