TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş Emekli Öğretmenlerimizi Evlerinde Ziyaret Etti.

  24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, emekli öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret ederek çiçek verdi ve öğretmenler gününü kutladı.  
Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş Emekli Öğretmenlerimizi Evlerinde Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş´a ziyaretlerinde Müdür Yardımcısı Ali Köse, Ortaöğretim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu ile Trabzon Öğretmenevi Müdürü Yusuf Sever eşlik etti.

 İlk olarak 87 yaşındaki emekli öğretmen Muzaffer Erdem´i 2 Nolu Erdoğdu Mahallesindeki evinde ziyaret eden Milli Eğitim Müdürümüz Aktaş, daha sonra İnönü Mahallesinde oturan ve sağlık sorunu bulunan emekli öğretmen Ali Cora´yı ziyaret etti. Ali Cora´ya geçmiş olsun dileğinde bulunan Müdürümüz Aktaş en kısa süre içerisinde sağlığına kavuşmasını temenni etti. Müdürümüz son olarak da 87 yaşındaki emekli öğretmen Ali ipek´i 3 Nolu Erdoğdu Mahallesindeki evinde ziyaret etti.

 Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş ziyaretlerinde, emekli öğretmenlerimizin sadece 24 Kasımda değil her gün hatırlanması gerektiğini, onları hiçbir zaman unutmadıklarını ve yanlarında olduklarını belirterek fırsat buldukça ziyaretlerini devam ettireceklerini belirtti. Emekli Öğretmenlerimiz ise Milli Eğitim Müdürümüzün kendilerini ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek kendi hayat deneyimlerini müdürümüzle paylaştılar ve taleplerini bildirdiler. Emekli öğrtemenlerimizin müdürümüz için sık sık Maarif Müdürü terimini kullanmaları dikkat çekti.

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.