TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzde Ödül Töreni Düzenlendi

Müdürlüğümüzde Ödül Töreni Düzenlendi

Yeşilay ve Millî Eğitim Bakanlığı tarafından Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi kapsamında her yıl ilkokul, ortaokul ve liseler arasında düzenlenen bağımlılık konulu yarışmada il birincileri açıklandı.

Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi,  çocuk ve gençlerin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli bir şekilde yetişmelerini; sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve teknoloji bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavramalarını sağlayarak daha güvenli ve sağlıklı bir hayat sürmelerine katkıda bulunmayı ve yeni neslin bağımlılıklarla ilgili bilinç düzeylerini arttırmayı amaçlamaktadır.

Müdürlüğümüzde yapılan  ödül törenine, Müdürümüz Sayın Hızır AKTAŞ, Müdür Yardımcısı Fatma Zehra AYDIN, Yeşilay Karadeniz Bölge Koordinatörü Köksal BOZ, Yeşilay Trabzon Şube Başkan Yardımcısı Erdem ŞEN, Yeşilay Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra görsel ve edebî alanda dereceye giren öğrenciler, öğretmenleri ve velileri katıldı.

 

Değerlendirmeler doğrultusunda birinci olmaya hak kazanan öğrencilerimizin adları aşağıda belirtilmiş olup öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.

Görsel Kategoride;

İlkokul Birincisi: Umay Su KABAKCI ARSiN / Cumhuriyet İlkokulu / Ortaokulu

Ortaokul Birincisi: Öznur GÜNER AKÇAABAT / Kaleönü Murat Köse Ortaokulu

Lise Birincisi: Dilara KİBAR ORTAHİSAR / Zübeyde Hanım Kız Anadolu Lisesi

Edebî Kategoride;

İlkokul Birincisi: Cemre ŞENGÜL ORTAHISAR / Yeşiltepe İlkokulu

Ortaokul Birincisi: Melisa Azra YILMAZ MAÇKA / Cumhuriyet Ortaokulu

Lise Birincisi: Dilay BİRİNCİ YOMRA / Trabzon Yomra Fen Lisesi layık görüldü.

 

12-07-202112-07-202112-07-202112-07-202112-07-202112-07-202112-07-2021

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.