TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ’ın “Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yıl Dönümü” Dolayısıyla Yayımladığı Mesaj

    Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ’ın “Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümü” dolayısıyla yayımladıkları mesajları aşağıda sunulmaktadır:
Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ’ın “Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yıl Dönümü” Dolayısıyla Yayımladığı Mesaj

“Kuruluşunun 173. yıl dönümünü kutlayan Türk Polis Teşkilatımız; ülkemizde huzur, güven ve istikrar ortamının tesis edilmesi ve korunmasında en büyük güvencemizdir.

 10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Türk Polis Teşkilatı, kurulduğu günden bugüne sükûn ve barış ortamının muhafaza edilmesi amacıyla çalışmış; günümüzde de aynı azim ve sebat ile bu görevi sürdürmeye çalışmaktadır. Devletimizin bekası, milletimizin huzuru, can ve mal güvenliğini en iyi şekilde koruyan, gece gündüz demeden görevlerini bütün zor şartlara rağmen en iyi şekilde yapan Polis Teşkilatımız halkımızdan aldıkları güven ve destekle başarısını daima sürdürecektir.

 Özelde ilimizde, genelde ise aziz vatanımızın her bir karış toprağında suçu önleyici tedbirler almak, faillerin adalete teslim edilmesini sağlamak, huzur ve asayişini tesis etmek için çaba sarf eden Emniyet Teşkilatı mensubu polislerimiz, vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimseyerek vatandaşımızın huzurlu, mutlu ve güvenli bir şehirde yaşaması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

 Bu vesileyle, şahadet mertebesine erişmiş kahraman polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

 Aziz milletimiz için cansiperane ve özverili bir şekilde görev yapan iftihar kaynağımız Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 173. yıl dönümünü en samimi hislerimle tebrik ediyorum. Teşkilatımızın çok değerli mensuplarına ve fedakâr ailelerine başarı ve mutluluklar diliyor, saygılarımı sunuyorum."

 

 

 

                                Hızır AKTAŞ

                                     İl Milli Eğitim Müdürü

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.