TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimin Yıldızları - HOPO´ya Rekor Başvuru

     İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile  Anadolu Vakfı arasında  22 Kasım 2017 de Öğretmenler Günü için düzenlenen programda imzalanan protokol kapsamında “Her Okulun Projesi Olsun ki Eğitimin Yıldızları Olsun” sloganıyla yola çıktığımız EĞİTİMİN YILDIZLARI-HOPO (Her Okulun Projesi Olsun)  projesi,
Eğitimin Yıldızları - HOPO´ya Rekor Başvuru

EĞİTİMİN YILDIZLARI- HOPO’YA REKOR BAŞVURU

     İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile  Anadolu Vakfı arasında  22 Kasım 2017 de Öğretmenler Günü için düzenlenen programda imzalanan protokol kapsamında “Her Okulun Projesi Olsun ki Eğitimin Yıldızları Olsun” sloganıyla yola çıktığımız EĞİTİMİN YILDIZLARI-HOPO (Her Okulun Projesi Olsun)  projesi, tüm okul ve kurumlarımızın eğitim-öğretim etkinlikleri ile kurumsal stratejilerine katkı sağlamayı planladığı çalışmaların ve faaliyetlerin proje mantığı içerisinde sunmasını sağlamak amacıyla yürütülen proje okullarımız tarafından benimsendi.

     Bilgi edinmek, bilgiyi depolamaktan ziyade bilgi edindikten sonra bilgiyi çoğaltmak, bilgiyi dönüştürmek ve onunla farklı hayalleri gerçekleştirme noktasında yeni beceriler ortaya koymak suretiyle birtakım üretime dönük adımlar atabilmek amacıyla gerçekleştirilen yarışmanın öğretmen başvuruları 24 Ocak 2018 itibariyle sona erdi. 2016/2017 yılı itibariyle başlattığımız ve 2017/2018 yılında Eğitimin Yıldızları HOPO yarışmasına geçen yıla göre yaklaşık beş kat artarak il genelinde 185 okulumuzdan 5 kategoride toplam 470 başvuru yapıldı.

Yarışmada tüm kategorilerde 30 öğretmen ve 7 okula verilecek hediyelerin toplam değeri 100.000 tl yi geçerken sponsorluğunu Anadolu Vakfı üstlenmektedir

Yarışma Kategorileri:

  1. 1.       BİLİM KATEGORİSİ
  2. 2.       SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAM KATEGORİSİ
  3. 3.       KÜLTÜR VE SANAT KATEGORGİSİ
  4. 4.       EĞİTİMDE TEKNOLOJİ KULLANIMI KATEGORİSİ
  5. 5.       DEĞERLER EĞİTİMİ (SOSYAL SORUMLULUK) KATEGORİSİ

     Yarışmada her kategoride dereceye giren öğretmenlerimize dizüstü bilgisayar ve plaket; kurumsal olarak yapılacak başvurularda dereye giren okullara ise All In One Bilgisayar ve Katılım Belgesi verilecektir.

     Destek olan tüm okullarımıza ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.