TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ın Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ın Kurban Bayramı Mesajı

      “Bayramlar, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının en üst düzeyde idrak edildiği günlerdir.

       Büyüklerimizi ziyaret ederek, küçükleri sevindirerek, gönülleri kazanarak bu mübarek günleri, manevi ehemmiyetine uygun şekilde yaşamalı ve yaşatmalıyız.

       Ruh dünyamızın güzelleşmesine, kardeşliğimizin pekişmesine, nefsimizin terbiye ve tezkiyesi ile geleceğimizin inşasına katkı sağladığına inandığımız Kurban Bayramı’mız, bütün gönül coğrafyamıza mübarek olsun.

       Bayramımızın, insanlığın mükemmelleşmesine katkı sunması ve geleceğin icra sahipleri olan bugünün gençlerine güzel bir örnek olması dilek ve temennisiyle bu müstesna günleri yardıma muhtaçlara, hastalarımıza, yaşlılarımıza, çocuklarımıza, komşularımıza hülasaten bütün yaratılmışlara karşı en makbul şekilde hissettirme gayreti içinde olmalıyız.

       Yaşadığımız elim olayların ve mağduriyetlerin son bulmasına vesile olması için dua etmeliyiz.

       Bu duygular içerisinde, yakın zamanda şahadet şerbetini içen şehidimiz Eren BÜLBÜL’ü ve vatanımızın varlığı, istikbali uğruna, bizlerin huzur ve güven ortamı içerisinde bu güzel günleri idrak edebilmemize imkân sağlamak için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor; bayramımızın bütün şehitlerimizin anne, baba, çocuk ve eşlerine manevi esintilerle sükûnet ve ferahlık getirmesini, ülkemizin maruz kaldığı terör olaylarının üzdüğü, yaraladığı gönüllerin huzur ve sürur bulmasını, yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.”

 

                                                                                                                                     Hızır AKTAŞ

                                                                                                                              İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.