TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trabzon’a gelen Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ’ı, Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ havaalanında karşıladı.

Trabzon’a gelen Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ’ı, Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ havaalanında karşıladı.

Şehit Öğretmenimiz Necmettin YILMAZ’ın Gümüşhane’deki cenaze merasimine katılmak için Trabzon’a gelen Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ’ı, Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ havaalanında karşıladı. Ardından, Sayın Bakanımızla birlikte Gümüşhane’ye giden Müdürümüz, görevli bulunduğu Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinden memleketi Torul’a gelmekte iken Tunceli’nin Pülümür ilçesinde yol kesen PKK’lı teröristler tarafından 16 Haziran 2017 Cuma günü kaçırılan ve hainler tarafından şehit edilerek rahmet-i Rahman’a kavuşan aziz şehidimiz Sınıf Öğretmeni Necmettin Yılmaz (23) için Torul ilçesinde düzenlenen cenaze törenine katıldılar. Müdürümüz törenden sonra, ilimizden ayrılan Sayın Bakanımıza havaalanına kadar eşlik ederek kendisini uğurladı.

         Bu vesile ile Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bütün şehitlerimize, hususen 15 Temmuz Şehitlerimiz ile genç Öğretmenimiz Necmettin YILMAZ’a Allah’tan rahmet diliyor, geride kalan, milletimizin emanetinde bulunan yakınlarına sabır ve metanetler diliyoruz.

17-07-201717-07-201717-07-2017

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.