TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Arsin´de Bir Dizi Okul Ziyaretinde Bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Arsin´de Bir Dizi Okul Ziyaretinde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2017_01/12103526_FB_IMG_1484209421867.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, beraberinde Müdür Yardımcısı Fatma Zehra AYDIN, Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz ÜSTÜNDAĞ ile Arsin Yeşilyalı İmam Hatip Ortaokulu ile Harmanlı İlk-Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyaretlerde okul yönetici, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Müdürümüz Hızır AKTAŞ onların talep ve sorunlarıyla yakından ilgilendi.