TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ’tan Garnizon Komutanlığına Anlamlı Ziyaret

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ’tan Garnizon Komutanlığına Anlamlı Ziyaret

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Müdür Yardımcısı Zekeriya TAŞAN, Şube Müdürü Burak FETTAHOĞLU ve çeşitli okullardan iştirak eden öğrencilerle birlikte Garnizon Komutanı Albay Okçin AKŞİT’i makamında ziyaret ettiler.

Söğütlü İl Jandarma Alay Komutanlığına giden Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ ve beraberindekiler, 17 Aralık Cumartesi günü Kayseri’de düzenlenen ve 14 şehidimizin olduğu hain terör saldırısını kınadı.

 “Gün, Birlik ve Beraberlik Günü!”

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, “Kayseri’de yaşanan hain terör saldırısını kınıyoruz, lanetliyoruz. Bu hain saldırıda şehit düşen askerlerimize yüce Mevla’dan rahmet, yaralılarımıza tez vakitte şifa diliyoruz. Toplumsal duyarlılığı artırmak, üzüntümüzü bir nebze de olsa dile getirmek; vatanımız için, bayrağımız için, ezanımız için, huzurumuz için her an görevinin başında kahramanca mücadele eden, hudut boylarında nöbet tutan, çetin coğrafi ve iklim koşullarında dahi görevini sevgiyle ifa eden askerlerimizin yanında olduğumuzu göstermek için moral ziyaretine geldik.  Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Milletçe birbirimize kenetlenme, tek yürek, tek yumruk olma günüdür. Aziz milletimizin başı sağ olsun.” dedi.

Ziyaretten çok memnun kaldıklarını belirten Garnizon Komutanı Albay Okçin AKŞİT, daha sonra, hep birlikte ziyaretin anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

19-12-201619-12-201619-12-201619-12-201619-12-201619-12-2016

 

 

 

 

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.