TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Yomra İlçesinde Okul Aile Birliği Başkanlarıyla Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Yomra İlçesinde Okul Aile Birliği Başkanlarıyla Bir Araya Geldi.

          İlimizdeki 18 ilçenin tamamında yapılması planlanan ve üç yıldır, Türkiye’de bir ilk olarak sadece Trabzon’da uygulanan toplantıların üçüncü durağı Yomra ilçesi oldu.

          Yomra Fen Lisesinde yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Yomra İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait YAŞIYAN, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Özgür ŞAHİN ve okul aile birliği başkanları katıldı.

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ’ın, Trabzon’da göreve geldiği üç yıl önce başlattığı ve geleneksel olarak sürdürdüğü, ayrı ayrı tüm ilçelerdeki okul aile birliği başkanları ve okul müdürleriyle birlikte gerçekleştirdiği toplantıların bu yıl Of ve Akçaabat’tan sonra üçüncüsü Yomra’da yapıldı.

           Tüm okul aile birliği başkanlarının etkin olarak katıldığı ve takdirle karşıladığı toplantılar sayesinde, eğitim-öğretim noktasında, sahada yaşanan aksaklıklar daha yakından ve birinci ağızdan takip edilmekte, böylelikle Trabzon’da son üç yılda yakalanan başarının, değişim ve gelişimin daha üst seviyelere çıkarılması noktasında çizilen yol haritaları sağlıklı bir biçimde şekillenmektedir.

           Başarının, toplumun tüm dinamiklerini harekete geçirmekle ve onların enerjilerinden faydalanmakla gerçekleşebileceğini vurgulayan Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, okul aile birliği başkanlarıyla birlikte yapılan söz konusu toplantıların bu sebeple çok önemli olduğunu belirtti. 

           Toplantıda, öğrencilerimizin sadece akademik olarak değil, milli ve manevi değerlerlerimizle yüklü, kutlu vatan toprağımızı yüceltecek, gelecek nesillere güzel örnek teşkil edecek şekilde ve düzeyde yetiştirmenin önemine de bilhassa vurgu yapıldı.

 

 08-11-201608-11-201608-11-2016

08-11-2016

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.