TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Akçaabat’ta, Okul Aile Birliği Başkanlarıyla Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Akçaabat’ta, Okul Aile Birliği Başkanlarıyla Bir Araya Geldi.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ’ın, Trabzon’da göreve geldiği üç yıl önce başlattığı ve geleneksel olarak sürdürdüğü, ayrı ayrı tüm ilçelerdeki okul aile birliği başkanları ve okul müdürleriyle birlikte gerçekleştirdiği toplantıların bu yıl Of’tan sonra ikincisi Akçaabat’ta yapıldı.

      Akçaabat Şehit Samet Uslu Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÜÇÜNCÜ, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimizden Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Mesut KAŞ, Ayhan ALEMDAR ve okul aile birliği başkanları katıldı.

      Eğitim-öğretim konularında zamanla oluşan veya oluşabilecek sorunların istişare edilerek çözüme kavuşturulduğu toplantıda; ilimizde son üç yılda yakalanan başarının, değişim ve gelişimin daha üst seviyelere nasıl çıkarılacağı konularında da çeşitli öngörülerde bulunularak planlamalar yapıldı.

      Toplantıda, öğrencilerimizin sadece akademik olarak değil, milli ve manevi değerlerlerimizle yüklü, kutlu vatan toprağını yüceltecek, gelecek nesillere güzel örnek teşkil edecek şekilde ve düzeyde yetiştirmenin önemine de bilhassa vurgu yapıldı.

      Üç yıldır, Türkiye’de sadece Trabzon’da uygulanan ve tüm okul aile birliği başkanları tarafından takdirle karşılanan toplantılar, ilimizdeki 18 ilçede de yapılacaktır.

 

 03-11-201603-11-201603-11-201603-11-2016

 

 

 

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.