TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Of’ ta Okul Aile Birliği Başkanları ve Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Of’ ta Okul Aile Birliği Başkanları ve Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ’ın, Trabzon’da göreve geldiği üç yıl önce başlattığı ve geleneksel olarak sürdürdüğü, ayrı ayrı tüm ilçelerdeki okul aile birliği başkanları ve okul müdürleriyle birlikte gerçekleştirdiği toplantıların bu yıl ilki Of ilçemizde yapıldı.Toplantıya Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris KABAHASANOĞLU, Şube Müdürleri H.Burak FETTAHOĞLU ile Özgür ŞAHİN de iştirak etti.

Eğitim-öğretim konularında zamanla oluşan veya oluşabilecek sorunların istişare edilerek çözüme kavuşturulduğu toplantıda; ilimizde son üç yılda yakalanan başarının, değişim ve gelişimin daha üst seviyelere nasıl çıkarılacağı konularında da çeşitli öngörülerde bulunularak planlamalar yapıldı.

Toplantıda, öğrencilerimizi sadece akademik olarak değil, milli ve manevi değerlerimizle yüklü, kutlu vatan toprağımızı yüceltecek, gelecek nesillere güzel örnek teşkil edecek şekilde ve düzeyde yetiştirmenin önemine de bilhassa vurgu yapıldı. Tüm okul aile birliği başkanları ve okul müdürleri tarafından takdirle takip edilen toplantı, iyi dilek ve temennilerle nihayete erdi.

26-10-201626-10-201626-10-201626-10-2016

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.