TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Yücel YAVUZ, Milli Eğitim Müdürümüz, Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizle Toplantı Yaparak Brifing Aldı.
![Valimiz Sayın Yücel YAVUZ, Milli Eğitim Müdürümüz, Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizle Toplantı Yaparak Brifing Aldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_08/k_11184419_img_8014.jpg)
Müdürlüğümüz Toplantı Salonu’nda Milli Eğitim Müdürümüz, müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimizle bir araya gelen Valimiz Sayın Yücel YAVUZ, eğitim-öğretim faaliyetleri, yapımı devam eden okul inşaatları, planlanan ve yürütülen projeler hakkında, ilgili yöneticilerimizden bilgi aldı.