TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş Vakfıkebir´de Okul-Aile Birliği Başkanlarıyla Bir Araya Geldi.

  Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş , Şube müdürleri Burak Fettahoğlu ve Ayhan Alemdar ile birlikte Vakfıkebir ilçesinde okul aile birliği başkanları ve okul müdürleri ile paylaşım toplantısı yaptı.  
Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş Vakfıkebir´de Okul-Aile Birliği Başkanlarıyla Bir Araya Geldi.

Toplantıda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerin yararlanması için hazırlanan EBA(Eğitim Bilişim Ağı) sisteminin önemine değinen müdürümüz Aktaş, Okul aile birliği başkanlarından okullarının istek, ihtiyaç ve önerilerine ilişkin düşüncelerini aldı. Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, Trabzon´un tüm ilçelerinde okul  aile birliği başkanları ile bir araya gelmek için bu paylaşım toplantılarını planladıklarını ifade ederek, " Amacımız hiçbir karşılık beklemeden fedakarca çalışan çok değerli okul aile birliği başkanlarımızı kendi ilçelerinde ziyaret ederek okullarının sorun ve ihtiyaçlarını onlardan dinlemektir." dedi.

Okul Aile birliği başkanları da toplantıdan duydukları memnuniyeti dile getirerek Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ettiler.

 

15-01-201615-01-201615-01-201616-01-2016

 

 15-01-2016

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.