TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA(Eğitim Bilişim Ağı) Tanıtım ve Uygulama Toplantıları

    EBA(Eğitim Bilişim Ağı) Tanıtım ve Uygulama Toplantıları
EBA(Eğitim Bilişim Ağı) Tanıtım ve Uygulama Toplantıları

 İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından, Trabzon il genelinde EBA tanıtım seminerleri ve toplantıları düzenlendi. Önce Trabzon il genelinde görevli 32 BTR(Bilişim Teknolojileri Rehber) öğretmenleri ile Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürü Şükrü Bildik başkanlığında bir toplantı yapılarak, il geneli ve ilçelerde yapılacak etkinlikler görüşüldü. İlçelerde toplantılar düzenlendi.

12 Ocak 2016 da tüm Lise Müdürleri ve Liselerde görevli BTR öğretmenleri ile,14 Ocak 2016 günü etkileşimli tahta kurulan ortaokulların müdürleri ve BTR öğretmenleri ile toplantılar düzenlendi. Toplantılarda katılımcılara yeni EBA tanıtıldı ve okullardaki iyi uygulamalar, okul BTR öğretmenleri tarafından anlatıldı. Toplantılara Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürü Şükrü Bildik, İl koordinatörü Yunus Emre Damlacı, Fatih Projesi Eğitmenleri konuşmacı olarak katıldı, Toplantı ve seminerler önceden belirlenen takvim çerçevesinde devam edecektir.

15-01-2016

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.