TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ yaklaşan TEOG sınavı öncesi okul ziyaretleri yaparak, okul yöneticileri ile öğretmenlerin talep, istek ve sorunlarını değerlendiriyor.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Beraberinde Müdür Yardımcısı Zekeriya TAŞAN ve Temel Eğitim Şube Müdürü Burak FETTAHOĞLU ile birlikte Piri Reis İlkokulu-Ortaokulu ile Karşıyaka İmam Hatip Ortaokuluna ziyaretlerde bulunan Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek görüş alış-verişinde bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, “Bizler büyük bir eğitim ailesi olarak bu yıl da veli-öğrenci-öğretmen  ve idare işbirliğini daha da güçlendirerek çok daha büyük başarılar elde edeceğiz. Bu başarıların mimarı olan siz değerli yönetici arkadaşlarıma ve değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Okul yöneticilerinin ve öğretmenlerin eğitimle ilgili görüş, öneri ve sorunlarını dinleyen müdürümüz Hızır AKTAŞ’ a, okul yöneticileri, ziyaretlerinden duyduklarını memnuniyeti ifade ettiler.

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.