TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Görevine Yeni Atanan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

Müdürlüğümüz Ek Bina Toplantı Salonunda Yapılan ve 92 Öğretmenin Katıldığı Kabulde Müdür Yardımcısı İlhan BAL’ da Hazır Bulundu.
Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Görevine Yeni Atanan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

Müdürümüz Hızır AKTAŞ görevine yeni atanan öğretmenlere şunları söyledi.

“Değerli meslekdaşlarım; Çok önemli bir mesleği seçmişsiniz. Bu mesleği seçtiğiniz için bir meslekdaşınız olarak sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerin katılımıyla biz daha da güçlendik. Sizlerin şu anda yeni edindiğiniz bilgileriniz, alandaki tecrübeli öğretmenlerimizin tecrübesiyle birleştiği zaman Trabzon’ da daha güçlü olacağız. Bize emanet edilen çocuklarımızı daha donanımlı yetiştireceğiz. Yani Türkiye’mizin geleceği daha aydınlık ve daha müreffeh olacaktır. Sorumluluklarınız var, sizlerden çok şey bekleniyor, Onlara duruşunuzla, çalışmalarınızla cevap verin. Sizin malzemeniz selam, sevgi, sabır olsun. Bunlar sizlere özgüven ve mutluluğun yollarını açar. İşinizi sevin, öğrencilerinizi sevin. Sevginin halletmediği hiçbir problem yoktur. Öğrencileriniz sevdiğinizi fark ederlerse, sizin dersinize özel gayret gösterir ve sizlerin de işleri kolaylaşır. Sizlerin katılımı ile başarıya giden ivmeyi inşallah artırırız. Sınıfın dışında da çocuklarla beraber olun, sohbet edin. İnşallah adaylık sürecini başarıyla tamamlar, sizlere emanet edilen çocuklarımızı daha donanımlı olarak yetiştirirsiniz. Hepinize görevinizde başarılar, muvaffakiyetler diliyor, teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Toplantı sonrası bir gezi düzenlendi.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.