TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının başlaması dolayısıyla okul ziyaretleri yaparak, okul yöneticileri ile öğretmenlerin talep, istek ve sorunlarını değerlendiriyor.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Beraberinde Müdür Yardımcısı Zekeriya TAŞAN ve Temel Eğitim Şube Müdürü Burak FETTAHOĞLU ile birlikte Yeşiltepe İlkokuluna, Çukurçayır Osman Kalyoncu İmam Hatip Ortaokuluna, Aydınlıkevler Ahmet Saka İlkokuluna ve Aydınlıkevler İmam Hatip Ortaokuluna ziyaretlerde bulunan Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek şu değerlendirmede bulundu.

“İlimizin gerek TEOG sınavlarında, gerek YGS sınavlarında ve gerekse sosyal-kültürel faaliyetlerde gerçekleştirdiği başarının mimarı siz değerli yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizsiniz. Bizler büyük bir eğitim ailesi olarak bu yıl da veli-öğrenci-öğretmen  ve idare işbirliğini daha da güçlendirerek çok daha büyük başarılar elde edeceğiz” dedi.

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.