TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Personeli İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.

    Müdürlüğümüz yemek salonunda düzenlenen İftar programına, İl Millî Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, Maarif Müfettişleri Başkanı, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve müdürlüğümüz personeli katıldı.
Müdürlüğümüz Personeli İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Millî Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, iftar programının amacının  çalışanlarımız arasında  kaynaşma ve paylaşma duygusunu pekiştirmek olduğunu belirterek “Ramazan ayı kardeşlik duygularının en üst seviyeye çıktığı aydır, tüm çalışanlarımızı bir arada görmekten mutluluk duyuyorum.” dedi.

Ramazan ayının  rahmet ayı, bereket ayı olduğunu belirten müdürümüz Hızır Aktaş,”İnşallah bu ay günahlarımızdan arınmamıza vesile olur. Biz Trabzon ailesi olarak üstlendiğimiz yükümlülüğü, sorumluluğu beraberce yürütüyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz bu görevde hepimizin arkasında görünmeyen  bir destek olan aile desteğinin de olduğunu biliyorum. Bu desteği veren ailelere ve katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum, afiyet olsun.” diye konuştu.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.