TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çamlık İşitme Engelliler İlkokulu-Ortaokulunda Görsel Sanatlar Sergisi Açılışı Yapıldı.

    Serginin açılışına MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı M.Ramazan Barın, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Taşan, Şube Müdürleri, okul ve kurum müdürleri, öğretmenler ile öğrenciler katıldı.
Çamlık İşitme Engelliler İlkokulu-Ortaokulunda Görsel Sanatlar Sergisi Açılışı Yapıldı.

Çamlık İşitme Engelliler İO-OO Müdürü Yımaz Nuroğlu konferans salonunda okulun çalışmaları, projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. ALİS(Alternatif İletişim Sistemi) projesi kapsamında okulun pilot okul olarak çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı M.Ramazan Barın ise yaptığı konuşmada şunları söyledi.

“Öncelikle sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin eğitimlerini sürdürebilmeleri ve kaliteli eğitim almaları için çeşitli çalışmalar yürütmekteyiz. Genel Müdürlük olarak amacımız bütün kurumlarımızın bir standartının olmasıdır. Bu standart için ve çocuklarımızın daha kaliteli hayat sürmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu programın amacına ulaşmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum.”dedi.

Öğrencilerin müzikli gösterilerinin ardından Görsel Sanatlar Sergisinin açılışı yapıldı ve sergi gezildi. Daire Başkanı M.Ramazan Barın sergilenen ürünler hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı.

Daha sonra Daire Başkanı M.Ramazan Barın, Müdür Yardımcısı Zekeriya Taşan ve beraberindekiler Karadeniz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi ve Erdoğdu Özel Eğitim Uygulama Merkezinde atelyeleri gezerek incelemelerde bulundular.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.