TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumumuzdan Ayrılan Yöneticilerimiz İçin Veda Yemeği Düzenlendi.

  Müdürlüğümüz tarafından organize edilen yemeğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, müdür yardımcıları, şube müdürleri, müdürlüğümüz personelleri ile kurumumuzdan ayrılan yöneticilerimiz katıldı.  
Kurumumuzdan Ayrılan Yöneticilerimiz İçin Veda Yemeği Düzenlendi.

Müdürlüğümüzde uzun zaman müdür yardımcısı olarak görev yapan Ali Köse´ nin Karabük İl Milli Eğitim Müdürü olarak;

Şube Müdürü Yusuf Sever´ in Trabzon Öğretmenevi ve ASO Müdürü olarak,

Şube Müdürü Sami Ayan´ ın Trabzon Valiliği Yatırım, İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Şube Müdürü olarak,

Özel Büro´ da danışmanlık görevi de üstlenen Salih Gültepe´ nin ise Ortahisar Çukurçayır Ortaokulu Müdürü olarak görevlendirilmeleri nedeniyle düzenlenen yemekte önce kurum personelimiz, sonra da ayrılan yöneticilerimiz duygu, düşünce ve iyi dilek temennilerini dile getirdiler.

Yemeğin sonunda bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş şunları söyledi.

 "Değerli mesai arkadaşlarım. Bu akşam vesilesiyle hepinizi saygıyla, hürmetle selamlıyorum. Bir veda yemeği diyoruz ama burada bir hüzün veya üzüntü yok. Görüyorum ki herkes kendi isteğiyle şu andaki bulunduğu yerlere gitmiş ve takdir edilmişler. Dolayısıyla memnuniyetle şu anki görevlerini sürdürmektedirler. Gittikleri yerlerde üstün başarılara imza atmalarını da Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum. Burada hepimizin ortak bir kanaati oluştu ki, hakkında konuştuğumuz arkadaşların hepsi bize güzel konuşma tesiri bıraktılar. Haklarında güzel ifadeler söylendi. Demek ki insani ilişkilerde sevgi temelli bir ilişki olursa güzellikler olur. Dolayısıyla bu sevgi temelli ilişki burada güzel kelimelerin ifade edilmesini sağladı. Bundan dolayı ben bu arkadaşlara böyle bir güzel temenni bıraktıkları için de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah bütün arkadaşlarımızı daha üst makamda görmeyi arzu ediyoruz. Ben buradaki güzel temennileri şöyle bir duayla bitirmek istiyorum. Cenab-ı Allah hepinizin gönlüne göre versin. Hepinizi gönlünde arzu ettiği yere nail etsin. Hepinize hakkımı helal ediyor, tekrar teşekkür ediyorum." dedi.

Ayrılan yöneticilerimize plaket ve çiçek takdiminin ardından toplu fotoğraf çekilmesiyle yemek sona erdi.

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.