TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trabzon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde TÜBİTAK Proje Sergisi Günleri Başladı.

    Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, Trabzon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen TÜBİTAK Proje Sergisi açılış törenine katıldı.
Trabzon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde TÜBİTAK Proje Sergisi Günleri Başladı.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları ile 5-12. sınıflarda okumakta olan öğrenciler, öğretim programı çerçevesinde ve kendi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine araştırma yaparak, araştırmalarının sonuçlarını sergilemektedirler. Bu kapsamda Trabzon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen proje sergisinin açılışına Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş’ın yanı sıra, Ortahisar Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İhsan Savaş, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, müdür yardımcıları, şube müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler ile öğrenciler katıldı. Açılışın ardından Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş ve Ortahisar Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, beraberindekilerle birlikte öğrencilerin hazırladıkları proje sergilerini gezdiler ve projeler hakkında bilgi aldılar.

Trabzon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 51 projenin yer aldığı proje sergisi 3 gün boyunca devam edecek.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.