TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş´ın TEOG Sınav Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş´ın TEOG Sınav Mesajı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sistemi kapsamında; 8. Sınıf II. Dönem Merkezi Ortak Sınavı 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde ülkemiz genelinde yapılacaktır.

Sevgili Öğrenciler,

 Bugüne gelene kadar okul-aile-çevre üçgeninde hayata dair çok değerli davranış kuralları ve bilgiler öğrendiniz. Bu süreçte, başta aileniz olmak üzere öğretmenleriniz sizlerin daha iyi yetişmesi için üzerinize titrediler.  Bu vesile ile bütün yönetici, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum.

Şimdi geleceğe dair hayallerinizin ve beklentilerinizin gerçekleştirilmesinde önemli bir adım olan TEOG sınavının 2.sine gireceksiniz. Bu aşamada en büyük sorumluluk şüphesiz sizlere düşmektedir. Gerekli hazırlıkları yaptığınıza inanıyorum. Okulunuzda aldığınız ve ürettiğiniz bilgiyi, yaptığınız planlı çalışmaların, tekrarların ve değerlendirmelerin sonucunu bu sınavda uygulamaya koyacaksınız.

Güzel şehrimiz Trabzon’ dan sizin gibi güzide ve  başarılı öğrencilerin yetişmesi en büyük arzumdur. Onun için gireceğiniz sınavda başarılı olmanızı cani gönülden temenni ediyorum.

Başöğretmen Atatürk’ ün gösterdiği hedefler doğrultusunda yürüyeceğinizden hiç kuşkum yoktur. İstikbalimiz sizlersiniz.

Sevgili Öğrenciler,

Size inanıyor ve güveniyorum. Sizi şimdiden kutluyor, kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

Sevgilerimle. 24 Nisan 2015

 

                                                                                                        Hızır AKTAŞ

                                       İl Millî Eğitim Müdürü

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.