TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımız Koordinesinde 12 İlin Katılımıyla İlimizde Yatırım İzleme ve Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi.

  Bakanlığımız yatırımlarının 2014 yılının değerlendirmesinin yapılması, ayrıca 2015 yılı ve sonrasındaki yatırım hedeflerinin  belirlenmesi amacıyla 12 ilin katılımıyla, grup merkezi olarak seçilen ilimizde Yatırım İzleme ve Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.  
Bakanlığımız Koordinesinde 12 İlin Katılımıyla İlimizde Yatırım İzleme ve Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi.

 Akçaabat Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen toplantıya; Bakanlığımız İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Özcan Duman, Şube Müdürü Faruk Esatoğlu, Mimar Ahmet Tarık Çakır, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, Müdür Yardımcısı Ali Aksoy, İnşaat Emlak Şube Müdürü Ayhan Alemdar ile Ağrı, Ardahan, Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars ,Rize illerinin İl Milli Eğitim Müdürleri, müdür yardımcıları ve yatırımlardan sorumlu İnşaat ve Emlak Şube Müdürleri katıldı.

 Toplantıda açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş;

 "Şehzadeler şehri Trabzon´ a hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizleri burada ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum, hepinize saygılar sunuyorum." dedi.

 Bakanlığımız İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Özcan Duman ise şunları söyledi.

 "Saygıdeğer müdürlerim, müdür yardımcılarım, şube müdürlerim. Hepiniz yatırım izleme ve koordinasyon toplantısına hoş geldiniz. Sizleri buraya davet ettik. Amacımız yatırımlarımıza başlamadan önceki yaşadığımız sıkıntıları paylaşmak, daha iyi nasıl olur diye belirttiğiniz katkıları değerlendirmek olacaktır. İnşallah güzel bir istişare toplantısı yapmayı amaçlıyoruz." dedi.

 Daha sonra illerle bire bir yatırım programları üzerinde ihtiyaçlara ve sorunlara dair müzakereler yapılmasıyla birlikte toplantı sona erdi.

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.