TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Enerji Çocuk Projesi Tiyatro Etkinliği

    Enerji Verimliliği Derneği ile Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğü arasında yürütülen Enerji Çocuk Projesi kapsamında Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde Tiyatro etkinliği düzenlendi.
Enerji Çocuk Projesi Tiyatro Etkinliği

Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet YEREKAPAN, Şube Müdürü Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Efkan Selami TOPÇU ve Yakup BAYRAKTAR, projenin ilimizde koordinasyonundan sorumlu öğretmen Nilgün MISIR, Enerji Verimliliği Derneği Yöneticileri ile ilimizdeki proje okullarımızdan gelen 600 öğrenci katıldı.

Açılış konuşmasında Temel Eğitim Şube Müdürü H.Burak FETTAHOĞLU; Enerji Çocuk Projesi ile çocuklarımızı başta ev ve okullar olmak üzere hayatın her alanında enerjiyi verimli ve tasarruflu kullanma konusunda bilinçlendirmeyi hedeflediklerini belirtti. Enerji tasarrufu konusunda bilinçli bir nesil yetişmesinde öncülük eden Enerji Verimliliği Derneğine de katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu. Tiyatro etkinliğinden sonra öğrencilere Enerji Verimliliği Derneği tarafından getirilen hediyeler dağıtıldı.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.