TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş Kan Bağışı Kampanyasına Katıldı.

    Ortahisar Sosyal Bilimler Lisesinin 88. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile birlikte her yıl düzenlediği “Kan Bağışı Kampanyası” bu yıl da devam etti. “1 Kan 3 Can” projesi adı verilen ve bu yıl 3.sü düzenlenen kampanyaya İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş da katılarak kan bağışında bulundu. Kampanyada Müdür Yardımcısı Zekeriya Taşan da hazır bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş Kan Bağışı Kampanyasına Katıldı.

Sosyal Bilimler Lisesinin bahçesinde mobil kan alma aracında sürdürülen kampanya önceki yıllara göre daha verimli geçmiş olup, 2 okulun yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri de kan bağışında bulundu. Kızılay Trabzon Kan Merkezi Müdürü Dr. Hatice Tok ve Kan Bağışı Ekip Sorumlusu Dr. Birgül Eskici bizzat kampanyanın başında bulunarak kampanyayı sürdürmektedirler. Trabzon Kızılay Şube Başkanı Fuat Adıgüzel, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş’a, kampanyaya verdiği destekten dolayı teşekkürlerini iletti. Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş ise bu tür kampanyaların çok faydalı olduğunu ve sürekli destekleyeceğini ifade etti.

Kampanyanın ardından Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, Sosyal Bilimler Lisesi ve 88.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesinde okul yöneticileri ve öğretmenler ile bir araya gelerek sohbet etti.

Kampanyada kan bağışında Trabzon rekoru kırıldı.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.