TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"HEM'en" MARKASI TESCİLLENDİMüdürlüğümüz Patent Ofisi danışmanlığında Trabzon Ortahisar Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğü "HEM'en" markası tescillenmeye hak kazanmıştır.

Müdürlüğümüz Patent Ofisi Örgün ve Yaygın Eğitim Kurumlarının sınai mülkiyet farkındalığını artırmak, bu kurumlarda yürütülen proje ve faaliyetler sonucunda ortaya çıkan yeniliklerin ve fikri ürünlerin sınai mülkiyet hakları kapsamında korunmasını sağlamak üzere çalışmalar yürütmektedir.

Trabzon Ortahisar Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğü  tarafından üretilen derilerden, deri taklitlerinden veya diğer malzemelerden mamul taşıma amaçlı başka sınıflarda yer almayan eşyalar, çantalar, cüzdanlar, deri veya kösele kutular ve sandıklar, anahtar muhafazaları, bavullar, valizler, ayak giysileri, ayakkabılar, terlikler, sandaletler, yiyecek ve içecek sağlama hizmetleri "HEM'en" markası  adı altında 10 yıl süreyle tescillenmiştir.

02-11-202102-11-202102-11-2021

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.