TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Günümüz Çukurçayır Ortaokulu Öğrencilerimizin Kalplerindeki Sevgi ile Isındı

Günümüz Çukurçayır Ortaokulu Öğrencilerimizin Kalplerindeki Sevgi ile Isındı

Günümüz Çukurçayır Ortaokulu Öğrencilerimizin Kalplerindeki Sevgi ile Isındı 

"Sonbahardan Kalma Bir Kış Gününde

 Yazdan Hatıra Bir Karanfil Kokusuna Misafiriz,

Ruhumuzda Çocuk Dolusu Bir Kahkaha" 

            Müdürümüz, güne Misafirlerimiz "Gelecek" Projemizde Çukurçayır Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerimizle başladı. Aynı yolda, aynı gaye için bir arada olmanın mutluluğu ile bu güzel günü kalplerinin sevgisi ile ısıtan ve gözlerindeki ışık ile aydınlatan gençlerimize misafirlikleri için teşekkür etti.

        Müdürümüz, bugün Misafirlerimiz "Gelecek" Projemizde Çukurçayır Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerimizle başladı. Öğrenci ve öğretmenlerimizle şehrimiz eğitim öğretim çalışmaları üzerine sohbet ederek onların da bu konudaki görüşlerini dinledi.

           Öğrencilerimizle sohbete eden Müdürümüz "Sizler, milletimizin umut çiçekleri, aydınlık yarınlarımızı kucaklayan güçlü kollarısınız. Bu bakımdan sizlerin sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam etmesi en büyük arzumuzdur. Bunu başarabildiğimiz takdirde bugünün çocukları, yarının gençleri olarak sizler ülkemizin sadece zenginliği değil, dinamizminin ve değişim potansiyelinin kaynağı olacaksınız. Türkiye'miz; gelecekteki güçlü, zengin ve lider ülke konumuna sizlerin omuzlarında yükselerek ulaşacaktır. Bu hedefe ulaşmanız için bizler üzerimize düşen görevleri bugüne kadar büyük bir istek ve heyecanla yerine getirmeye çalıştık, bundan sonra da yapmaya tüm güç ve imkânlarımızla devam edeceğiz." dedi.

         Müdürümüzü ziyarete gelen öğrenci ve öğretmenlerimiz de bu güzel günde değerli zamanlarını ayırarak bir arada oldukları için Müdürümüze teşekkür ettiler.

           Ardından Müdürümüz, tüm öğrencilerimize günün anısına kitap hediye ederek duyguların daim olması dilekleri ile hatıra fotoğrafı çekindiler. 

13-01-202313-01-202313-01-202313-01-2023

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.