TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS AKREDİTASYONU YABANCI DİL VE KÜLTÜR PROGRAMI PROJESİ PROTOKOLÜ TEKRAR İMZALANDI

ERASMUS AKREDİTASYONU YABANCI DİL VE KÜLTÜR PROGRAMI PROJESİ PROTOKOLÜ TEKRAR İMZALANDI

ERASMUS AKREDİTASYONU YABANCI DİL VE KÜLTÜR PROGRAMI PROJESİ PROTOKOLÜ TEKRAR İMZALANDI 

"Erasmus Akreditasyonu Yabancı Dil ve Kültür Programı Projesi - 3" kapsamında öğretmenlerimize yönelik olarak düzenlenen İngilizce eğitim protokolü, Müdürümüz Hasan Uygun ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu arasında protokolün devamı için yeniden imzalandı.

Öğretmenlerimize yönelik olarak Erasmus Akreditasyonu Yabancı Dil ve Kültür Programı Projesi kapsamındaki İngilizce Eğitim Protokolü, Müdürümüz Hüseyin Hasan Uygun ve Trabzon Üniversite Rektörü Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU arasında protokolün devamı için yeniden imzalandı. 

Projenin Amacı

Trabzon Erasmus Akreditasyonu Yabancı Dil ve Kültür Programı Projesi, Trabzon Müdürlüğümüz ve Trabzon Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile ilk olarak 15.04.2022 tarihinde başlatıldı. Bu projeyle konsorsiyum üyesi kurumlarımızda görev alan yönetici/öğretmenlerin yabancı dil becerilerini artırmak, yabancı dilde iletişim becerilerini geliştirmek ve günlük konuşma becerilerini arttırmak amaçlanmaktadır.  Projemiz kapsamında okul eğitimi ve mesleki eğitim alanlarından 2022 yılında 68 öğretmen/yöneticimiz, 2023 yılında ise 75 öğretmen/yöneticimiz eğitimlerden faydalandılar. Katılımcılara Trabzon Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda görev yapan akademisyenler tarafından 120 saatlik A1 seviyesinde İngilizce eğitimi verildi.

09.01.2024 tarihinde Trabzon Üniversitesi Rektörlük Binası'nda yeni bir protokol ile bu protokolün süreci devam ettirildi.

09-01-202409-01-202409-01-2024

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.