TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Birlik Eğitim Sen Trabzon İl Temsilciliği ile Müdürlüğümüz arasında "Zulüm Altındaki Türkler" konulu resim yapma yarışması işbirliği protokolü imzalandı
![Birlik Eğitim Sen Trabzon İl Temsilciliği ile Müdürlüğümüz arasında "Zulüm Altındaki Türkler" konulu resim yapma yarışması işbirliği protokolü imzalandı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/27144657_DSC_9469.jpg)
Müdürlüğümüz ile Birlik Eğitim - Sen Trabzon İl Temsilciği arasında "Zulüm Altındaki Türkler" konulu resim yapma yarışması işbirliği prokolü imzalandı.Protokolü Millî Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ ile Birlik Eğitim - Sen Genel Başkanı Murat KARATAŞ imzaladı.