TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) Projesi İstatistiki Bilgileri

Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) Projesi İstatistiki Bilgileri

Milli Eğitim Bakanlığınca yürütülen Fatih Projesi kapsamında oluşturulup, 2023 Eğitim Vizyonunun "Öğrenme Süreçlerinde Dijital İçerik ve Beceri Destekli Dönüşüm, Öğrenme Analitiği araçlarıyla Veriye Dayalı Yönetim" hedefi doğrultusunda yenilenen Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA), öğretmen, öğrenci ve veliler tarafından kullanımını yaygınlaştırmak, öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel yönde bilgi, beceri ve davranış gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla ilimiz Fatih Projesi Koordinatörlüğü'nce oluşturulan "Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) 2019-2020 Projesi" uygulanmaya başlamıştır.  Proje sonunda, bakanlık tarafından yayınlanan EBA raporlarından her ay alınacak olan "Öğretmen Kayıt Oranı", "Öğretmen Ortalama Kullanım Süresi", "Öğrenci Kayıt Oranı" ve "Öğrenci Ortalama Kullanım Süresi" dikkate alınarak EBA'yı ilimizde en etkin kullanan ilk 3 okula ödül olarak öğretmenlerin kullanması amacıyla bilgisayar  verilecektir.

İlimize ait, BİKEBA projesi kapsamında ödüllendime için kullanılacak ilk raporlar aşağıdadır. Raporlar "Kullanıcı Başına Ort. Kullanım Süresi (Dakika)i" ne göre sıralanmıştır.

 

EBA Ders Kullanım Raporu / İlçeler (ŞUBAT)

02-03-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

EBA Ders Kullanım Raporu / Okullar (ŞUBAT)

02-03-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

>>> EBA Kullanın Raporu - 15 Şubat itibariyle okullar tam liste <<<

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.