TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANLIĞIMIZ PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ FEHMİ RASİM ÇELİK'TEN TRABZON'A ZİYARET

BAKANLIĞIMIZ PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ FEHMİ RASİM ÇELİK'TEN TRABZON'A ZİYARET

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sayın Fehmi Rasim Çelik, Trabzon'da birtakım ziyaretlerde bulundu.

 

 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesleki Çalışma ve Uyum Etkinlikleri'nin başlamasıyla okullarımızda yaşanan eğitim heyecanı, Bakanlığımız Personel Genel Müdürü Sayın Fehmi Rasim Çelik'in Trabzon ziyaretiyle daha da artarak tüm eğitim personeli için moral oldu.

 

 Eğitim öğretim faaliyetleriyle ilgili yenilikleri yerinde görmek, öğretmen, idareci, il ve ilçe yöneticileriyle bir araya gelmek için Trabzon'da bulunan Genel Müdürümüz Fehmi Rasim Çelik, ilk olarak İl Milli Eğitim Müdürü'müz Hüseyin Burak Fettahoğlu ile Of İsmail Yıldırım İlkokulu'nu ziyaret etti. 

 

 Ardından Sürmene Hasan Tahsin Kirali Anadolu Lisesi, Araklı Merkez İlkokulu, Ortahisar Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ziyaretlerinde öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Personel Genel Müdürümüz, öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılı hedeflerini, beklenti ve umutlarını paylaştı. Öğretmen ikliminde görülen bu birliktelik ve samimiyetin eğitim kalitesinde de kendini gösterdiğini ifade ederek ''Trabzon kendine has sıcaklığını, eğitimin niteliğine de yansıtan bir şehirdir.'' dedi.

 

 Bir toplumun öğretmenleri kadar güçlü olduğuna duydukları inancı vurgulayan Sayın Fehmi Rasim Çelik, bu gücü her geçen gün daha da yukarılara taşımak için öğretmenlerle birlikte olmaya devam edeceklerini söyledi. 

 

 Genel Müdürümüz, okul ziyaretlerinin sonuncusu olan Ortahisar Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda öğretmenlerle sohbet ederek onlara eğitim alanında Bakanlığımızın yapmış olduğu çalışmalardan bilgilendirmelerde bulundu.

 

 Öğretmenlerle yaptığı konuşmalarında "Öğretmenlerimizin mutluluğu bizim için çok önemlidir. Benim şahsen her zaman bulunmaktan en fazla zevk aldığım yer Öğretmenler Odası'dır. Öğretmene ne kadar çok değer verirsek bu ülke de o kadar değer görecektir." Diyerek eğitim öğretimin bu ilk haftasında öğretmenlerimizin motivasyonunu daha arttırmış oldu.

 

 Ortahisar Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ziyaretinin ardından Genel Müdürümüz, Sayın Valimiz İsmail Ustaoğlu'nu makamında ziyaret etmek için okuldan ayrıldı.09-09-2022

09-09-202209-09-202209-09-202209-09-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.