TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanımız Sn.Ziya SELÇUK'un Başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürleri ile Video Konferans Düzenlendi

Bakanımız Sn.Ziya SELÇUK'un Başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürleri ile Video Konferans Düzenlendi

Müdürümüz Hızır AKTAŞ , Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürleriyle  telekonferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

 

Toplantıda, yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadeleye destek çalışmaları, uzaktan eğitim ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları ele alındı.

 

Öğretmen ve okul müdürlerinin sahadaki çalışmaları,  Vefa Sosyal Destek Gruplarının çalışmaları, Meslek Liseleri, Bilim ve Sanat Merkezleri, Olgunlaşma Enstitüleri ve Halk Eğitim Merkezlerinde maske, tulum, önlük gibi medikal ürünlerin üretimine ilişkin son verilerin ele alındığı toplantıda, yeniden değerlendirilen psikososyal destek çalışmalarına yönelik planlama yapıldı. 

 

Müdürümüz Hızır AKTAŞ,  Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'a ilimizde yapılan uzaktan eğitim çalışmaları, Sağlık ve Güvenlik Personeline sağlanan medikal ekipman desteği ve Vefa Sosyal Destek Grupları hakkında bilgi verdi.

21-04-202021-04-202021-04-2020

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.