TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Münasebetiyle Yayımladıkları Mesajları Tüm Öğrencilerimize Dağıtıldı
![Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Münasebetiyle Yayımladıkları Mesajları Tüm Öğrencilerimize Dağıtıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/22171823_9.jpg)
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK´un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle yayımladıkları mesajları, ilimizdeki tüm anaokulu ve ilkokul 1,2,3,4. sınıf öğrencilerimize dağıtılarak, velilerimize ulaştırıldı.