TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2007-2011 Yılları Arası Düzenlenen Adaylık Eğitimi Yollukları

     Müdürlüğümüz tarafından 2007-2011 yılları arasında düzenlenen Adaylık Eğitimlerinde yolluklarını alamayan personele 2012 ve 2013 yıllarında toplu olarak yollukları hesaplanarak Ziraat Bankası Gülbahar Hatun Şubesi nezdinde Trabzon Meb Ödemeleri ismi altında tahakkuk ettirilmiştir.
2007-2011 Yılları Arası Düzenlenen Adaylık Eğitimi Yollukları

Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda görev yapmış  2007-2011 Yılları arasında Adaylık ”Temel ve Hazırlayıcı” Eğitime katıldığı halde geçici görev yolluklarını alamayan öğretmenlerden ekli listelerde adı ve soyadı yazılı olan ve 2007-2011 yılları arasında ilimizdeki eğitim kurumlarında Adaylık Eğitimini tamamlayan öğretmenlerimizin geçici görev yolluğu ödemeleri yapılmıştır.(2011-2012 yılı içinde ve sonrasında kendilerine ödeme yapılanlar hariç)

Geçtimiz yıllarda duyurulur yapılmış birçok hak sahibi ücretlerini almıştır. Ancak tayin, yer değiştirme vb. nedenlerle konudan haberdar olamayan hak sahiplerinin Ziraat Bankasında adlarına ücret tahakkuk ettirilmesine rağmen yolluklarını almamışlarıdır.

Herhangi bir ücret almayan hak sahibi öğretmenler nüfus cüzdanları ile birlikte kendilerine en yakın T.C. Ziraat Bankası Şubelerine müracaat ederek: “Merkezi Ödeme Sistemi” adı altında “Trabzonmeb” ödemeleri adı üzerinden sorgulama yapılmasını isteyeceklerdir.

Hak sahiplerinin IBAN numaraları genellikle bilinemediğinden ödemeler T.C. Kimlik numarası üzerinden yapılacaktır.

           İlgililere duyurulur.

Yolluk_Almayanlara Ait Liste1.pdf

Yolluk_Almayanlara Ait Liste2.pdf

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.