TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu

8. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu

Değerli Katılımcılar,
 

Sizleri 17 Kasım-19 Kasım 2021 tarihleri arasında Trabzon Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle  Trabzon'da  gerçekleştirilecek olan 8. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu'nda (ITTES 2021) görmekten onur ve mutluluk duyacağız. Genel teması " Eğitim ve Değişim " olarak belirlenen sempozyum kapsamında; çalıştaylar, paneller, sözlü bildiri ve poster sunumlarla edinilen bilimsel kazanımların ulusal ve uluslararası paydaşlarla paylaşımı hedeflenmektedir.

Hakem değerlendirme süreci sonunda kabul edilen bildiri özet metinleri kongre öncesinde "ITTES-2021 Bildiri Özetleri E-Kitabı" olarak yayımlanacaktır. Bunun yanı sıra sempozyumda sunulan ve kitap bölümü olarak çalışmasını değerlendirmek isteyen bildirilerden komisyonca seçilecek olan çalışmalar "Eğitim ve Değişim" adlı kitapta basılacaktır.  Bu amaçla dileyen katılımcılar, bildiri özeti yükleme sırasında tercihte bulunarak çalışmalarının kitap bölümü olarak değerlendirilmesini talep edebilirler. Kongre sonrasında yalnızca tam metin olarak yayımlanması istenilen bildiriler, "ITTES-2021 Bildiriler Tam Metin E-Kitabı" nda basılacaktır. Ayrıca sempozyum danışma kurulu tarafından seçilen üç bildiriye "ITTES-2021 En İyi Sunum Ödülü" verilecektir.

Değerli bilim insanları, 8. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu'nun ülkemizde toplumun geleceğine dair politikaların üretilmesine, eğitime ve bilime katkılar sağlamasını dileyerek sizleri Trabzon'da görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
ITTES-2021 Düzenleme Kurulu

 

Not:

Sempozyum kapsamında öğretmenlere yönelik eğitimler, paneller ve çalıştaylar düzenlenecektir. Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda görev yapan öğretmenlerimiz bildiri ile ya da dinleyici olarak sempozyuma katılabilirler. Pandemi koşulları nedeniyle katılım sınırlı olacağından dolayı sempozyuma Trabzon'dan dinleyici olarak katılmak isteyen öğretmenlerin etkinlik katılım formunu doldurmaları gerekmektedir.(https://forms.gle/AhYHyG9SWky4TKLD7 , form için tıklayınız) Bildiri özetlerinin gönderilmesi için son tarih 22 Ekim 2021'dir.

Sempozyumla ilgili detaylı bilgi almak ve sempozyumla ilgili gelişmeleri takip etmek için lütfen web sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.

 

Web Sayfası:www.ittes.org.tr

Instagram: ittes2021

Twitter: ittes2021

Facebook:https://www.facebook.com/groups/ittess/

E-mail:  info@ittes.org.tr

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.